Ми готові зробити все для того, щоб продовжити молодість і уповільнити процес старіння.

Зберегти молодість і поліпшити фізичну активність на довгі роки вам допоможуть внутрішньовенні крапельниці, які можна отримати у клініці IVTherapy.

Коктейль Б’юті підвищить рівень гідратації організму, поліпшить зволоження шкіри, надходження і засвоєння поживних речовин в усіх шарах шкіри і м’язових волокнах. Наш коктейль Б’юті забезпечить організм високими дозами вітаміну С, який має антиоксидантні властивості. Вітамін С допоможе очистити організм від дії вільних радикалів, позбавитися від проявів акне, гіперпігментації, набряклості.

Якщо ви хочете бути молодими і красивими, то вам варто звертати велику увагу на харчування і на кількість випитої води.

Вітамінна крапельниця може допомогти доставити воду і нутрієнти до клітин, але стакан води кожні кілька годин, все одно ніхто не відміняв.

Внутрішньовенний коктейль зменшує глибину зморшок, покращує еластичність шкіри на тривалий час. Процедура внутрішньовенно введення нашого коктейлю особливо актуальна перед торжеством або важливою подією. Сяйво шкіри, гарне волосся, здорові нігті забезпечать вітаміни групи В у складі крапельниці. Глутатіон запускає власні механізми регенерації клітин, коли організм вже починає самостійно відновлювати молодість.

Ідеальний склад прекрасно поєднується з будь-якими косметичними процедурами, посилюючи і продовжуючи їх ефект. Використовуйте свої можливості з внутрішньовенним коктейлем Б’юті!

Вітамін С підсилює вироблення колагену, який відповідає за пружність шкіри і глибину зморшок.

Глутатіон називають основою всіх антиоксидантів. Недарма він відмінно працює з усіма клітинами нашого організму.

Глутатіон майже не засвоюється через шлунково – кишковий тракт, тому внутрішньовенне його введення – це єдиний вихід отримати переваги від його споживання.

28.01.2021