Вітамін С або аскорбінова кислота є водорозчинним вітаміном. Наш організм не може синтезувати і зберігати його довго. Ми повинні отримувати його кожен день з їжі. Він міститься в цитрусових, брокколі, томатах, а також у багатьох інших овочах і фруктах. Нам необхідний вітамін С для росту і відновлення тканин у всіх частинах тіла.

Він допомагає організму виробляти колаген, важливий білок, який використовується для регенерації клітин шкіри, хрящів, сухожиль, зв’язок і кровоносних судин. Вітамін С стимулює всі імунні процеси в організмі, він необхідний для швидкого одужання і захисту від різних видів інфекцій (для цього найкраще підійде крапельниця для імунітету).Він бере участь в загоєнні ран, засвоєнні інших вітамінів, а також заліза.

Вітамін С в крапельницях вводиться абсолютно безболісно. Кожен коктейль містить велику або малу дозу цього вітаміну. Наприклад, крапельниця для очищення організму – містить майже 2 г. вітаміну С і ви можете розслабитися, протягом години, отримуючи цілющу енергію на цілий тиждень!

Вітамін С виконує біологічні функції відновлення, а також є антиоксидантом. Антиоксиданти блокують пошкодження, викликані вільними радикалами, речовинами, які ушкоджують ДНК. Погане виведення з організму вільних радикалів протягом довгого часу може сприяти процесу старіння і розвитку захворювань, таких як: рак, хвороби серця і артрит. Вітамін С можна приймати у формі таблеток, капсул в складі вітамінних комплексів. Наша клініка IVTherapy пропонує передові технології, які давно використовуються в Європі та Америці.

Вітаімн С міститься в таких продуктах:

А тепер задайте собі питання, скільки прекрасних овочів і фруктів ви з’їдаєте щодня?

Внутрішньовенні крапельниці мають більше переваг, ніж інші форми і забезпечують миттєвий результат. Надходження вітаміну С через систему кровообігу забезпечує повне засвоєння вітаміну клітинами. Це індивідуальне вливання минає шлунково-кишковий тракт, допомагає попередити хвороби і прискорити одужання. Внутрішньовенне введення вітаміну С зміцнить імунну систему і убезпечить вас перед тривалим перельотом або після нього, а також після фізичних і розумових навантажень. Вітамін С є в кожному нашому коктейлі, як основний інгредієнт. Він допоможе жінкам поліпшити стан шкіри, волосся, нігтів ( в крапельниці для краси),а чоловікам відчути прилив енергії і сил (в крапельниці для спортсменів)!

29.01.2021