Крапельниця для підтримки печінки

Крапельниця для підтримки печінки

Нормальний вміст жирів в печінці - близько 5% від її маси. При жировій хворобі печінки жири в формі тригліцеридів можуть накопичуватися до 40%, що називають стадіями стеатоза, стеатогепатиту або навіть фіброзу.

Жировий гепатоз частіше протікає безсимптомно, виявити його на ранній стадії складно. Симптоми можуть бути схожі на легке нездужання - постійна втома, поганий сон, зміна смакових уподобань. Це захворювання також називають - неалкогольна жирова хвороба печінки, так як алкоголь не основний фактор виникнення проблеми. Серед причин - цукровий діабет, погане харчування, підвищена вага, прийом деяких ліків.

Корекція харчування, посилення фізичних навантажень, нормалізація ваги - це рекомендовані дії при жировому гепатозі. Регулярний прийом гепатопротекторів здатний уповільнити процес накопичення жирів. Більш виражений ефект можуть дати внутрішньовенні інфузії. Тіогамма турбо внутрішньовенно впливає на ліпідний і вуглеводний обмін, стимулює функції печінки (завдяки гепатопротекторної, антиоксидантної, дезінтоксикаційної дії). Глутатіон внутрішньовенно працює як гепатопротектор при гепатитах різного походження.

Переваги
 • У комплексній терапії - відновлення функцій печінки при гепатитах
 • Зменшення суб'єктивних симптомів
 • Регуляція рівня холестерину в організмі
 • Детоксикація печінки, зниження рівня АЛТ / АСТ, білірубіну
Переваги
Склад

Тіогамма Турбо (альфа-ліпоєва кислота)

Глутатіон

Натрію хлорид

Питання і Відповіді
Задати питання

  Інші товари
  Відгуки

   Заказать услугу

   Заявка отправлена

   Я согласен с политикой обработки персональных данных

   OK