Крапельниця для підтримки нирок

Крапельниця для підтримки нирок

Проблеми нирок знайомі багатьом людям, вони можуть супроводжувати наявні захворювання або бути симптомом початку багатьох хвороб. Нирки - дуже важливий життєвий орган, тому необхідно приділяти увагу таким ознаками як набряклість частин тіла, болі в попереку, проблеми зі сном, підвищений тиск. Фізичні навантаження, такі як підняття важких предметів, також створюють додаткове навантаження на нирки, які в середньому фільтрують щодня близько 1500 л крові.

Оскільки нирки відіграють ключову роль в регуляції артеріального тиску, при виникненні проблем організму потрібно позбавитися від зайвої рідини і підтримати вироблення гормонів нирок. Для цих цілей застосовується амінокислота аргінін. Згідно з дослідженнями, аргінін стимулює розширення судин, що надає пряму дію на зниження артеріального тиску.

Крапельниця Підтримка нирок з аргініном застосовується як в комплексній терапії (курс з 4 інфузій), так і для профілактики (1 інфузія в місяць). Прийом препаратів для зниження тиску може вплинути на ефект від крапельниці, тому консультація лікаря перед початком терапії обов'язкова.

Переваги
 • У комплексній терапії - зниження артеріального тиску
 • Зниження рівня аміаку в організмі
 • Усунення надмірного скупчення рідини
 • Посилення імунного захисту, загоєння ран
Переваги
Склад

Аргініну гідрохлорид

Натрію хлорид розчин

Питання і Відповіді
Задати питання





  Інші товари
  Відгуки

   Заказать услугу

   Заявка отправлена

   Я согласен с политикой обработки персональных данных

   OK