Чистка судин від холестеринових бляшок - процес складний і довготривалий, народними засобами цього зробити не можна, навіть якщо радикально змінити спосіб життя і режим харчування. Тому не допустити появи атеросклерозу - це найкраща профілактика передчасного старіння організму і спосіб запобігання багатьох захворювань.

Крапельниці від холестерину можуть застосовуватися при діагностованому підвищеному рівні холестерину, серцево-судинних захворюваннях, атеросклерозі судин, після перенесення гіпертонічних і ішемічних захворювань, інфарктів і інсультов.Также вони можуть бути доповненням до терапії при цукровому діабеті і перших стадіях хвороби нирок. Лікар може призначити крапельницю від холестерину при надмірній вазі, болях і тяжкості в ногах, а також при тромбоз судин, варикозі і тромбофлебіті.

Вітамінна терапія

Подарункові сертифікати

Подарункові сертифікати

Лучшая забота о близких – это подарочный сертификат. Купить подарок к празднику бывает сложно, ведь нужно быть в курсе всех предпочтений человека, знать его желания и потребности.

Подарункові сертифікати
Крапельниці внутрішньовенні

Крапельниці внутрішньовенні

Вітамінні крапельниці - спосіб доставки вітамінів, мінералів і антиоксидантів в клітини з максимальною абсорбацією.  Це відбувається завдяки тому, що корисні речовини потрапляють в кров, минаючи шлунково-кишковий тракт. Якщо потрібна термінова детоксикація організму або відновлення сил після фізичних чи психічних навантажень, лікар підбирає оптимальний курс вітамінних крапельниць, регулюючи загальний вміст вітамінів та мінералів.

Крапельниці внутрішньовенні
Консультація лікаря

Консультація лікаря

Консультация врача перед прохождением процедур обязательна, ведь на эффективность витаминной терапии влияет общее состояние организма пациента, физические показатели, перенесенные или хронические заболевания.

Консультація лікаря
Консультація дієтолога

Консультація дієтолога

Диетолог поможет грамотно составить ваш рацион питания с учетом образа жизни, пищевых предпочтений и состояния здоровья.

Консультація дієтолога
Ін'єкції і бустер шоти

Ін'єкції і бустер шоти

Внутривенные инъекции - это смесь витаминов и микроэлементов, а также аминокислот, которые вводятся в меньшем, чем капельница объеме и быстрее по времени.

Ін'єкції і бустер шоти
Бустер шоти

Бустер шоти

Бустер шот - это внутримышечная инъекция одного или нескольких нутриентов, ее дейсвие длится до недели

Бустер шоти
Біопунктура

Біопунктура

Это особая инъекционная методика введения малых доз лекарственных препаратов в определенные зоны и/или точки тела. Препараты подбираются в соответствии с диагнозом или выраженными симптомами у человека.

Біопунктура

Що кажуть люди

Дізнайтесь більше з нашого блогу

Читати блог

    Заказать услугу

    Заявка отправлена

    Я согласен с политикой обработки персональных данных

    OK